Rozhodol som sa, že na tejto stránke budem predstavovať knihy, ktoré sa bežne nepredávajú, alebo mám k nim špeciálny vzťah – oslovili ma, napísali a vydali ich moji priatelia alebo ja. Budem sem dávať aj veci, ktoré neboli publikované, ale môžu niekomu poslúžiť – rôzne učebné materiály,  prezentácie z rôznych akcií – napr. z Akadémie Dobrého Pastiera, manuály a pod. Výťažok z predaja pôjde autorom alebo Dobrému Pastierovi, podľa dohody. Ceny sú stanovené nasledovne – tenké brožúrky 1 euro, tenšie knihy 5 eúr a hrubšie 10 eúr. Vzdelávacie digitálne balíčky 5 – 10 eúr podľa rozsahu. Prepáčte, že namám riadny eshop so všetkým, čo treba. Zatiaľ to neviem urobiť a nemám čas učiť sa to. Tak pošlite mail alebo sms s objednávkou a ja vám pošlem balíček. Ako za starých časov.

Tu sú prvé ponuky:

Peter Sorát: knihy Pouličný diviak a Medzi Kniha. Príbehy z ulice od bývalého bezdomovca.

Juraj Jordán Dovala: Chrám uprostred trhoviska. Meditácie od hudobníka, básnika a biskupa Československej cirkvi husitskej.

Old Rich: Architektúra života. Kniha o múdrosti, rozhodovaní a hľadaní životnej cesty.

Ľubomír Klieštik: Ako trafiť klinec po hlavičke. Ako Teória obmedzení zachránila kamenárovi z Čadce firmu.

Štefan Kassay, Ján Košturiak: Dialógy. Rozhovory dvoch priateľov a podnikateľov.

Ján Košturiak: Rôzne knihy a učebné texty, ktoré som napísal – niektoré na papieri iné digitálne.

Monty Williams, SJ: Preniknúť do tajomstva. Jezuitská spiritualita a štyri prístupy k ľudskému životu.

Wolfgang Ockenfels: Malá katolícka sociálna náuka. Sociálna náuka cirkvi pre podnikateľov.

Ján Košturiak: Inovačná príručka (PDF) a vzdelávacie balíčky v oblasti hľadania vlastnej cesty, zjednodušovania života a práce, organizácie a riadenia malých podnikov a množstvo iných prezentácií a učebných textov, ktoré som pripravil a pripravujem.

Kolektív autorov: Súhrn prezentácií z Akadémie Dobrého Pastiera 2018 – 2020.