Podnikatelia spojte sa

Pred týždňom som písal o osamelých podnikateľoch. Na to, aby sme si pomáhali a inšpirovali sa, organizujeme stretnutia. Práve sa začala stretávať nové skupina v Podnikateľskej univerzite a už teraz pripravujeme zaujímavý program na našu konferenciu Podnikatelia spojte sa 28.-29.4.2020 v Žiline. Dám vám hádanku. Poznáte tváre na obrázku? Všetci majú niečo spoločné s témou našej konferencie – vytváranie sietí spolupráce. A budú na nej vystupovať.

ucastnici

Vystúpi človek, ktorý budoval inovačné siete v Európe, podnikatelia, ktorí rozvíjajú slobodné a slušné firmy, žena, ktorá pomáha matkám v núdzi, mladý muž a mladá dáma, ktorí pomáhajú mládeži rozvíjať svoje talenty a ďalší podnikatelia, prepájajúci výnimočných ľudí.

A teraz pomôcka – niektorí ľudia, ktorí by mali na konferencii vystúpiť – Vladimír Šucha, Juraj Málik, Josef Dvořáček, Leoš Jirele, Tomáš Hajzler, Tadeáš Gavala, Michal PalloJaroslav Dodok, Martin Kováčik, Adriana Fontányová, Petra Kaločayová, Vítězslav Šopík, Miroslav Srogoň, Miloš Olejár, Roman Lisičan a ešte niekoľko prekvapení.

obalka-flexo